Etkinlikler

Güral Sapanca Wellness & Convention iş dünyasının en önemli isimlerini teknik donanımlı toplantı salonlarında ağırlarken konuklarına spor ve eğlence olanakları sunuyor.

Çocuk Kulübü

Mini disko 
4-12 yaş arası misafirlerimizin güncel müzikler eşliğinde oyun,animasyon ve yarışmaların düzenlendiği çocuk aktivitesidir.

Tenny Disko
12-16 yaş arası misafirlerimizin güncel müzikler eşliğinde oyun,animasyon ve yarışmaların düzenlendiği çocuk aktivitesidir.

Tırmanma duvarı
Tırmanma duvarımızda ise tırmanış görevlisi arkadaşlarımızla 8 metre uzunluğundaki tırmanma duvarımızda emniyetli tırmanışlarını ve dağa tırmanma keyfini çıkartmayı amaçlar.

Havuz oyunları 
Açık ve kapalı havuzlarımızda 6-16 yaş grubu misafirlerimizin animatör arkadaşlarla eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan oyunlardır.

Açık Alan Oyunları
Günün hava şartlarına göre Otelimizin dışında bulunan çocuklara ait bölümlerde 4-16 yaş gurubu misafirlerimizin animatör arkadaşlar eşliğinde eğlenceli vakit geçireceği aktivitelerdir.

Çocuk Doğa yürüyüşü
4-16 yaş gurubu misafirlerimizin Otelimizin Ormanlık alan içindeki Yürüyüş parkurunda yapılan doğa gezisidir(Günün hava şartlarına göre).

Kidy Rides
Otelimizin aktivite merkezinde bulunan ve jetonla çalışan oyuncaklar.

Oyun salonu
Oteldeki her yaş misafirlerin çeşitli oyun konsolları (Ps3-Pc-Nintendo wii) ile keyifli ve eğlenceli zaman geçirmesini sağlamaktır.